Vizyonumuz

ADA GÜRSOY olarak, 30 yılı aşkın süredir, dünyadaki gelişmelerle aynı hızda ilerleyebilmek, kurumsal hizmetler alanında müşterilerine yenilikçi ve yüksek kalitede ürünler sunabilmek amacıyla yeni iş alanları yaratmaktadır.

Misyonumuz

ADA GÜRSOY, 1989 yılından bugüne, çalışanların iş ve yaşam kalitesini yükselterek firmaların performansını artırmak amacıyla kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. ADA GÜRSOY’un misyonu, toplumdaki değişimleri takip eden, sosyal ilişkileri güçlendiren, bireylerin ve toplumun yaşam kalitesi ve motivasyonunu artıran katma değerli hizmetler üretmektir.

Değerlerimiz

Yenilikçilik Gelişmemizde süreklilik sağlayacak yeni çözümler üretebilmek amacıyla öngörülü olmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önceden tespit etmek ve buna göre fark yaratacak çözümler sunmak. Öncü ve Rekabetçi Takım Ruhu Cesaret, inisiyatif ve takım ruhunu birleştirerek elde ettiğimiz güç ile büyümek ve yaygınlaşmak için risk almak. Performansımızı en yüksek seviyede tutmak ve en iyiyi gerçekleştirebilmek amacıyla her gün hem bireysel, hem de ekip olarak kendimiz için yüksek standartlar belirlemek. İlişkilerimizde güven ortamı yaratmak. Her geçen gün daha karmaşık ve kuralcı bir yapıya dönüşen ekonomik ve yasal çevrede koşullara uygun hareket etme becerisine sahip olmak. Paydaşlarımızda kurduğumuz ilişkilerde her zaman samimi ve içten davranmak ve her zaman için girişimlerimizi, ürün ve hizmetlerimizi gerek iç müşterilerimize gerekse dış müşterilerimize en iyi şekilde anlatmaya çalışmak.

English EN Turkish TR